Yaz mevsiminin hepimizin modunu yükselttiği bir gerçek. Kışa kıyasla daha da renklenen tasarımlar ve stiller, enerjimize farklı bir boyut kazandırıyor. Yazın enerjisini tamamlamaya hazır renkler de bu sezon trendlerine damgasını vuruyor. Bu yaz, trendlerde baş rol TURUNCU!

Stilimize göz alıcı imzayı turuncuyu barındıran tüm tişörtler, bluzlar, elbiseler, şort eteklerle atıyoruz. Tropik desenli elbiseler, hafif ve bohem kimonolar ve nefes alan, zamansız keten gömlekler ile bu tatlı ve sıcak rengin üstünüzde yaratacağı enerjiye kendinizi bırakarak bir güneş gibi parlamanın tam vakti!

Gerek giyim gerekse aksesuarlarda turuncunun tonlarından faydalanarak dinamizmi yükseltiyor ve şıklığımıza ayrı bir boyut kazandırıyoruz. Çanta ve takılarda hâkimiyetini sürdüren turuncuları, pastel renklerle tamamlamak hem kolay hem de keyifli.

Bazen bir kolyenin ucu, bazen bir elbisenin deseni… Toprak tonlarından vazgeçmem diyenler takılarıyla, fark edilmekten hoşlananlar kombinleriyle yazın rengini üzerinde keyifle taşıyor. Turuncu, kendimize yakışanı keşfetmektir!