Zeki Koleksiyonu Jimmy Key’de!

Jimmy Key, dünyaca ünlü moda markası Zeki ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle sıra dışı bir plaj giyim koleksiyonunu moda tutkunlarının beğenisine sunuyor. Bu yaz koleksiyonunda, bikini, mayo ve plaj aksesuarları  gibi birçok parça mevcut. Beden skalası ise 36’dan 46’ya kadar uzanıyor. Bu nedenle, her bedende Zeki konforunu hissetmek mümkün! Koleksiyonda, sade ve doğal renklerin yanı sıra canlı neon renkler ve çeşitli desenler çokça yer kaplıyor. Ayrıca, püsküllü, tokalı ve derin dekolteli gibi farklı detaylara ise biz bayıldık!

Zeki’nin 2023 yazı için özel olarak hazırladığı bu koleksiyon, şıklığı ve konforu bir arada sunan benzersiz tasarımlara sahip. Koleksiyondaki parçalar, zarif kesimleri ve modern detaylaryla dikkat çekiyor. Böylece Zeki, plajdayken hem stilinizi yansıtabileceğiniz hem de rahat hareket edebileceğiniz bir deneyim sunuyor.

ZEKİ PLAJ GİYİM

ZEKİ, 2023 Yaz Sezonu Koleksiyonundan

 

Polyamid kumaşın konforuyla tanışın!

Bu koleksiyonda kullanılan polyamid kumaş, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkıyor. Ayrıca, polyamidler nem emme özelliğine sahip olduğu için sudan çıktıktan sonra hızlıca kuruyor. Polyester içeriği ise parlak renkleri koruyarak uzun ömürlü bir kullanım performansı sergiliyor. Böylece, uzun süre kullanımınıza amade oluyor!

Bu yaz, bu zamansız ve konforlu plaj giyim koleksiyonunu Jimmy Key aracılığıyla keşfedin! Kendinizi tatilin ve güneşin tadını çıkarırken en iyi halinizde hissedin. Hem stilinizi deniz kenarında özgürce yansıtın hem de unutulmaz bir plaj deneyimi yaşayın! Koleksiyonunun seçili parçalarını mağazalarımızda ve websitemizde bulabilirsiniz.

Koleksiyonun seçili parçalarının bulunduğu mağazalarımız:

Adana Gazipaşa
Alanya 
Alanya Yekta AVM
Antalya Terracity
Bodrum
Çanakkale 17 Burda AVM
Fethiye
İstanbul City’s, Erenköy, İstiklal, Nişantaşı Cadde, Osmanbey, Suadiye
İzmir İstinyepark, Optimum
Kuşadası
Marmaris

Favori parçalarınızı tükenmeden alın!