Kalpleri aşkla dolduran Sevgililer Günü yaklaşıyor. Sevgilisine ve sevdiklerine bu anlamlı günde özel bir armağan vermek isteyenler için Sevgililer Günü hediye önerileri yazımızı sizler için hazırladık. Elbette kombinleri tamamlamak, stiline şıklık katmak isteyenlerin vazgeçilmezi her zamanki gibi aksesuarlar. Bu nedenle Sevgililer Günü hediye önerileri içerisinden tercih yapmadan önce Jimmy Key’in göz kamaştıran takı ve aksesuarlarına mutlaka göz atmalısınız.

Aşkın en güzel ifadesi!

Kalp figürlü takılar ile bu özel günün konseptine uygun bir hediye seçerek aşkınızı en güzel şekilde ifade edebilirsiniz. Elbette klasik bir tercih arayanları Sevgililer Günü hediyesi olarak taş detaylı takılar da bekliyor.

Kalbin aynası gözler!

Son yılların çok beğenilen göz figürlü takılar da aşkın güzel bir temsili olarak karşımıza çıkıyor. Göz figürlü küpeler ve zincir kolyeler ile aşkınıza göz kırpabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu tercihle sevdiğinizi nazara karşı koruyarak özel bir mesaj da verebilirsiniz.

Çok aşk!

İddialı bir Sevgililer Günü hediyesi için çoklu figürlü zincir kolyeler, büyük zincirli taş figürlü kolyeler ve charm bileklikler tam size göre. Altını çizmek gerekir ki gösterişli olmayı sevenlere cesur aksesuarlar yakışır.

Aşkın doğal hali!

Sadelikten yana olup, yalın bir dille aşkını fısıldamak ise doğal taşlı takılar veya el yapımı aksesuarla mümkün. Çünkü kişiye özel tasarım gibi olan, eşi benzeri olmayan bu ürünler sevdiğinizi özel hissettirecek.

Sıcacık kalpler!

Aşkı ile kalpleri ısıtmak isteyenler, farklı tarzlara hitap eden şapka modellerinden birini seçebilir. Triko bereler ile rahat bir şıklık yaratmak mümkünken, Fransız şapkalar ile gönülleri fethedebilirsiniz. Sizce sevdiğinizin stili hangisine daha yakın?

Aşkımı hep yanında taşı!

Kombinlerin olmazsa olmazı elbette çantalar. Yükünü hafifletmek istediğiniz sevdiklerinize askılı bir omuz çantası armağan edebilirsiniz. Ek olarak son zamanların trendi büyük bel çantaları da hediye alternatiflerinin başında.

Daha fazla Sevgililer Günü hediye önerileri için www.jimmykey.com websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu güne özel bir planınız varsa kombin alternatifleri için de aşağıdaki linkten önerilerimize göz atabilirsiniz.