Jimmy Key ile çevre gönüllülüğü için yola çıkmaya ne dersiniz?

Key for Life programı kapsamında, az su ve enerji tüketimi ile üretilmiş çevreci kumaşlarla tasarımlarımızı bir araya getiriyoruz. Kullandığımız %100 keten kumaşlar doğal ve sürdürülebilir, yapay sulama yapılmamış, genetiği bozulmamış tohumlarla üretiliyor. Doğanın bin bir tonunu size ilham aldığımız gibi sunmanın peşindeyiz. Bu kumaşlarla tertemiz bir doğa, parmaklarınızın ucunda…

Tabiata duyduğumuz saygıyı yansıtırken yazın vazgeçilmez dokusu keteni özenle seçiyoruz. Şortlardan gömleklere, tulumlardan, elbiselere kadar her bir keten ürünümüz çevreye duyarlı ve zamansızlığını korur nitelikte. Benimsediğimiz temiz üretim anlayışımızla, %100 keten ürünlerimizde kimyasal kullanımından uzaklaşarak doğayla yakınlaşıyoruz.

Yaz aylarının sıcaklarına, şıklığın en yakın arkadaşı keten elbiseler, gözenekli yapısıyla nefes aldırıyor. Plajdan turistik gezilere, ofisten akşam yemeklerine rahatlıkla kombinlenen keten gömlek alternatifleri, gündüzden geceye çabasızca hazır hissetmenin ideal bir yolu. Şort tulum modelleri adeta her davete uyum sağlıyor, size sadece uygun takıyı seçmek kalıyor.

Özlerini topraktan, ilhamını doğadan alarak, keten tasarımlarla doğanın uyumlu, ayrılmaz bir parçası gibi hissetmek mümkün. Bu parçalarla bütünleşerek ait olduğumuz gerçek, saf, korunmuş olana doğru emin adımlarla yol alırken, doğanın özünü Jimmy Key’in sürdürülebilir ketenleriyle hissedebilirsiniz.