Şehre dönüldü, caddeler kalabalıklaşırken kış aylarının ışıltısı da yeniden yükseliyor. Sonbaharı yaşarken şehrin dinamik enerjisine eşlik eden kombinler, Jimmy Key geçiş mevsimi trendlerine yansıyor. Color-block renk kullanımları, modern çizgisel desenler sezonda sıkça göreceğimiz detaylar arasında.

Konforu ve stili bir arada sunan geniş ürün yelpazesiyle Jimmy Key‘de dikkat çeken kış sezonun esintileri hissediliyor. Bir süredir trend olan shaket gömlek ceketler bu sezonda da gardıropların vazgeçilmezi konumunda. Hem bot hem sneakerlarla kombinlenen elbise ve etek modelleri spor şık görünümü tercih edenler için bire bir. Özlediğimiz kazaklar canlı renkler ve yeni formlarda raflarda yerini aldı.

Rahatlığıyla sonbaharı kucaklayacak ürünlerde ise taytlar, trend detaylı sweatshirtler ön plana çıkıyor. Ege’nin soft dokunuşunu hissettiren sürdürülebilir dokularla tasarlanan jogger-sweatshirt setler dört mevsim konforun yeni hali.

Paraşüt kumaşıyla sonbahar yağmurlarına meydan okuyan büyük boy omuz çantaları da bu sezonun yine vazgeçilmezlerinden. Elbette ışıl ışıl takılar yaz kış demeden en sevdiklerimiz. Kolyeler, küpeler olmadan bir kombini tamamlamak mümkün değil 🙂