Yazın Enerjisini ve Özgürlüğünü Hisset!

Bu yaz, Türkiye’nin önemli tasarımcılarından Arzu Kaprol ile birlikte hazırladığımız ikinci kapsül koleksiyonumuzu sunmaktan mutluluk duyuyoruz! Bu koleksiyon, ismiyle de hissettirdiği gibi yazın enerjisini ve özgürlüğünü yansıtan özel parçalardan oluşuyor.

Jimmy Key ile özdeşleşmiş hem şehirli hem modern, hem şık hem boho vizyonun izinden gidiyoruz. Böylece konfor ve stili kesiştiriyoruz. Doğal içerikli kumaşlar, rahat kalıplar, şık desenler ve oldukça canlı bir renk paleti kullanıyoruz. Arzu Kaprol’un zamansız tasarımlarını Jimmy Key’in müşterileriyle buluşturuyoruz ve trendlerle yaratıcı bir şekilde harmanlanıyoruz.

Arzu Kaprol

Arzu Kaprol & Jimmy Key, 2023 Yaz Sezonu Kapsül Koleksiyonundan.

Sürdürülebilir!

Sürdürülebilirlik, uzun yıllardır Jimmy Key için perakende ilkelerinin başında gelen bir konu. Üretim süreçlerinde çevreyi korumaya odaklanarak az su ve enerji tüketimini esas alıyoruz. İnsana ve doğaya saygılı bir tutumla kaliteli ürünler üretmek temel hedefimiz. Koleksiyonumuzda botanik kökenli ve doğada çözünür elyaflar olan TENCEL™ adlı ürünü kullanmaktan gurur duyuyoruz. Bu malzeme, ürünlerin nefes alabilirliğini, yumuşaklığını ve dayanıklılığını artırıyor ayrıca harika bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

“Hisset” kapsül koleksiyonu, dikkat çekici kesimler, orijinal desenlerle canlı renkleri bir araya getiriyor. Ayrıca, koleksiyon Jimmy Key’in vizyonu ile doğru orantılı olarak geceden gündüze farklı atmosferlere uyum sağlayabilecek parçalardan oluşuyor. Böylece, Jimmy Key müşterilerine stil ve konforu aynı anda sunuyor.

Websitemizi ziyaret ederek “Hisset” koleksiyonuna göz atabilir ve yazın enerjisini dolu dolu hissedeceğiniz parçaları keşfedebilirsiniz. Yazın keyfini sürerken hayatınızın her alanında dahil edebileceğiniz şık ve rahat parçalar ile dolu bu koleksiyon çevrenizdekileri büyüleyecek.

Sürdürülebilir moda anlayışı, rahatlık, yüksek kalite ve yaratıcılığı kıyafetlerinizde buluşturmaya ne dersiniz? Arzu Kaprol imzalı “Hisset” koleksiyonu ile yazı hem şık hem rahat geçirmeye hazır mısınız?

Daha fazlası için www.jimmykey.com üzerinden bizi ziyaret edebilirsiniz.