Bu sezonun renklerine gök kuşağının bin bir tonu imzasını atıyor. Dinlendiren mavi ve yeşillerden, doğanın sıcacık sarı yansımaları mevsimin romantik tonlarına eşlik ediyor. Standartların dışına çıktığımız bu sezon canlı renkleri sonbahar/kış trendlerinde de yoğunlukla hissediyoruz.

Mevsimin en çok tercih edilen triko ürünlerinden hırka ve süveterler Ekim renkleriyle yeni bir boyut kazanarak kombinlerimizi renklendiriyor ve enerji dolu bir sonbahar vadediyor. Gündüz ve gecenin farklı sıcaklıklarını hissettiğimiz bu aylarda ince ve katmanlı giyinmek en doğrusu. Tüm kombinleri tamamlayabilecek ve akşam serinliğinden koruyacak ceketler ve trençkot ürünler en çok tercih edilenler arasında.Özlenen sonbahar esintilerinin vazgeçilmezi pançolar ile de tarzınızın altını çizerek stilinize bir bütünlük kazandırabilirsiniz.

Elbise ve etek modellerinde artık renkler hayatımızda. Kış aylarına geçişte toprak tonlarının zarif dokunuşundan vazgeçmesekte, yazdan kalan enerjimizi renklere döküyoruz. Artık desenler, canlı tonlar sonbahara ayrı bir hareket getiriyor. Ofiste, sokakta ve davette rahatlıkla kullanılabilecek modeller ile tarzınızın yıldızı oluyor.

Bu kış kırmızı ve fuşyanın da enerjisini oldukça hissedeceğiz. Hatta bu iki sıcacık rengin birlikte kullanıldığı cesur kombinler vitrinlerde yer almaya başladı bile. Ruhumuza iyi gelen renkleri gardırobumuza taşımanın ayrıcalığını bu sezon yaşıyoruz.